La Saxa

 


OBCHODNÍ PODMÍNKY

Provozovatelem internetového obchodu www.LaSaxa.cz  je:
Jiří Kyncl, Poličská 12, Svitavy IČO: 72970260


Pravidla obchodu
a)veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, dodacími a platebními podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních údajů.
b)žádáme Vás, abyste ve svém osobním zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou, ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných údajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás prosím kontaktujte.
c)pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce. Uvedené ceny jsou včetně daně z přidané hodnoty.
d)prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vyšší hodnotu objednávky, nějaké chybějící či nepřesné údaje. Dále má právo na zrušení objednávky v případě, že zboží již není možné dodat ani nahradit jiným, zákazníka o této situaci neprodleně informuje.


Dodací podmínky
a)místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce (není-li uvedeno v poznámce jinak)
b)zboží zasíláme prostřednictvím České pošty 
c)zboží zasíláme v rozmezí 1 -7 dnů, záleží na tom, jedná-li se o skladovou položku nebo o zboží na zakázku.

d)ke každé dodávce zboží je přiložený daňový doklad, který zároveň slouží jako dodací list.


Platební podmínky
a)hotově – Dobírka při osobním převzetí zboží

Reklamace
Případné reklamace vyřizujeme v souladu s Občanským zákoníkem a se Zákonem o ochraně spotřebitele. Při zaslání reklamace, nezapomeňte přiložit kopii prodejního dokladu.  
Za škody vzniklé při přepravě odpovídá přepravce.


Odstoupení od kupní smlouvy ze strany zákazníka
Kupující má dle §53 odst. 6 zák. číslo 40/1964 Sb. (Obč. zák.)právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Toto právo platí pro nákupy fyzických osob, nikoli podnikatelů na IČO. Rozhodnete-li se pro odstoupení v této lhůtě, žádáme o Vás dodržení níže uvedených podmínek.
Zašlete nám zboží s písemnou zprávou obsahující informaci o odstoupení od smlouvy. Pro kladné vyřízení Vašeho odstoupení od smlouvy musí být dodrženo následující nesmí být použité

  • musí být nepoškozené ani jinak znehodnocené
  • musí být kompletní včetně etiket a dalších doplňků
  • musí být dobře zabalené proti poškození během přepravy
  • musí být přiložen originální doklad o koupi

Zboží posílejte doporučeně (nikoliv na dobírku), doporučujeme pojistit. Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží zašleme převodem na Váš účet a to nejpozději do 30 dnů po fyzickém obdržení zboží

Poštovní poukázkou peníze zasílat nelze. V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek neakceptujeme odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět.


Záruka
Na výrobky se vztahuje záruční doba stanová platným občanským zákoníkem, tzn. 24 měsíců.


Ochrana osobních údajů
Abychom Vám mohli nabídnout naše služby, potřebujeme znát některá Vaše osobní data. Respektujeme Vaše soukromí, a tak se snažíme množství těchto dat minimalizovat na ta nejnutnější a data chráníme před zneužitím. Naše práce s osobními daty plně podléhá zákonným normám, zejména zákonu o ochraně osobních údajů.
Vaše osobní data jsou důvěrná a nebudou poskytována žádným subjektům, s výjimkou  partnerů zajišťujících platební styk a přepravu (banky, Česká pošta, přepravní firmy).
Vaše osobní data neprodáváme ani nepronajímáme ani jinak neposkytujeme žádné třetí osobě. Vážíme si Vaší důvěry a chráníme Vaše soukromá data před zneužitím.

YjMyN